מנויים

היי,

אם הגעת לעמוד הזה, זה אומר שתמכת בקמפיין שלנו בהדסטארט, שאהבת את השוקולד ושאת/ה שוקל/ת להפוך להיות חלק מהמעגל הקבוע של המנויים שלנו.

על כל הדברים האלו אנחנו כבר עכשיו מאוד מודים לך.

הרעיון של לפתוח את תוכנית המנויים הגיע מתוך המחשבה שיש אנשים שרוצים אספקה קבועה של שוקולד בלי לחשוב על זה יותר מדי, או שאהבו מאוד את המיזם שלנו ורוצים לקחת בו מעורבות יותר מקיפה (או הכי טוב – גם וגם 🙂 ).

בנינו את התוכנית ככה שהיא תהיה הכי שקופה וברורה שאפשר. אנחנו לא מחפשים להכניס פנימה דברים שנשמעים מגניב והם כביכול שווים הרבה כסף אבל בעצם לא. ליד כל דבר כתבנו את השווי הכספי שלו אם הייתם קונים אותו באתר – חוץ מהדברים שהם מיוחדים למנויים בלבד ואין להם ערך כספי ישיר (אבל הם עדיין שווים מאוד, לדעתנו). אנחנו חושבים באמת שזו עסקה משתלמת מאוד, ומשאירים את הפרטים לכם כדי להחליט.

אז מה אתם מקבלים בתור מנויים:

  • חמישיית שוקולדים לבחירתכם בכל חודש + משלוח חינם. שווי שנתי: 1260 ש”ח.
  • 10% הנחה בכל רכישה נוספת באתר. שווי שנתי: תלוי בכמה תזמינו
  • תוספת של טעימה ממוצר חדש בפיתוח בכל הזמנה. שווי שנתי: 120 ש”ח – רק המנויים מקבלים את זה.
  • סלסלת פנדה (חמש טבלאות, מארז פרלינים, שתי ביצי שוקולד ועוד הפתעות מתוקות) מתנה ביום ההולדת שלך, או בתאריך אחר לבחירתכם – במשלוח עם שליח עד הבית. שווי שנתי: 300 ש”ח.
  • הזמנה זוגית לסיור אינטימי (בקבוצה קטנה) במפעל שלנו, יחד עם טעימות והסברים על תהליך הייצור. שווי שנתי: אנחנו לא מציעים את זה לאף אחד אחר חוץ מכם, אבל אם היינו צריכים לתמחר את זה זה בטח היה כמה מאות שקלים.
  • להפוך להיות חלק מהמעגל הפנימי שלנו. מה זה אומר? זה אומר שאתם הראשונים (ולפעמים היחידים) לדעת על כל דבר חדש שאנחנו עושים. זה אומר שדעתכם מקבלת משקל משמעותי בשאלה איזה מוצרים חדשים לפתח, איפה למכור אותם, איך לקרוא להם וכו’. זה אומר שאנחנו מכירים אתכם בשמות הפרטיים ומתייחסים בקפדנות יתרה לכל בקשה ושאלה שלכם. אי אפשר להגדיר את השווי השנתי של זה בכסף, אבל לדעתנו זה שווה הרבה.
  • לדעת, בלי שמץ של ציניות, שאתם מספקים לעסק קטן וחדש את החמצן שהוא צריך בשביל לגדול ולהתפתח, ועוזרים לקדם טבעונות דרך הבחירה הצרכנית שלכם

סה”כ: 1,680 ש”ח לשנה בשווי כספי ישיר, ועוד הרבה יותר מזה מבחינת שווי כולל.

כמה זה עולה לכם?
112 ש”ח לחודש (שזה 1,344 ש”ח בשנה).
זאת הנחה מאוד משמעותית – היא מגיעה לסדרי גודל שמקבלים ספקים סיטונאים שקונים בכמויות גדולות. אז למה אנחנו מציעים אותה לכם?
כמה סיבות:

  • כי אנחנו עסק חדש, ובסיס קבוע של לקוחות נאמנים עם תשלום קבוע זה דבר שהוא מאוד חשוב לנו – ולפעמים יכול לחרוץ גורלות.
  • כי אנחנו באמת מעריכים את זה שהייתם בין הלקוחות הראשונים שלנו ותמכתם בנו בקמפיין. בלעדיכם זה לא היה קיים – וזה לא קלישאה, זה נכון.
  • כי לעבוד עם לקוחות קבועים אומר פחות עבודה בכל משלוח, פחות טעויות וקצרים בתקשורת, שירות לקוחות יעיל יותר וכו’ – ואת החסכון בעלויות אנחנו יכולים להעביר ישירות אליכם.
מעוניינים? התשלום מתבצע דרך פייפאל בכפתור שלמטה. יש לכם שאלות? אנחנו זמינים בשבילכם ב info@chocolatepanda.co.il